Новини світу. 3 жовтня. Ізраїль стає все більш ізольованим від інших країн Близького Сходу, вважає директор ЦРУ Леон Панетта.

Палестина Ізраїль
Ізраїлю необхідно продовжити переговори з Палестиною, вважає Панетта

«Досить очевидно, що в цей складний час, коли на Близькому Сході відбувається стільки змін, ситуація зростаючої ізоляції не сприятлива для Ізраїлю. Однак саме це і відбувається», – заявив главу ЦРУ.

За його словами, Ізраїль має продовжити переговори з Палестиною, а також відновити нормальні відносини з Туреччиною і Єгиптом.

Панетта сказав про це, приїхавши на Близький Схід для переговорів з лідерами Ізраїлю та Палестини. За словами глави ЦРУ, Сполучені Штати будуть підтримувати військову силу Ізраїлю, але ця перевага має бути використана для досягнення миру. Він зазначив, що на Палестину чинитимуть тиск, щоб вона повернулася до переговорів.

Держдепартамент США також позитивно оцінив готовність Ізраїлю продовжити переговори з Палестиною.

Палестина, яка нещодавно подала в ООН заявку на визнання її повноправним членом, і Ізраїль заявляли про свою готовність відновити переговори, проте Палестина вимагає визнання державних кордонів 1967 року і протестує проти будівництва Ізраїлем житла в Східному Єрусалимі.

За матеріалами Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.