Новини здоров’я. 17 жовтня. Чи можете ви з легкістю пригадати, що робили вчора, якою була погода на ваше шістнадцятиріччя, і що відбулося в цей же день десять років тому?

Одиниці тримають в пам'яті кожен день свого життя

Щоб тримати в голові всі подробиці свого життя, необхідно володіти феноменальною пам’яттю.

Саме таку пам’ять має житель штату Пенсільванія, США, який здатний виграти суперечку у кого завгодно. Френк Хілі в подробицях пам’ятає кожен день свого життя з тих пір, як йому виповнилося п’ять з половиною років. «Я пам’ятаю абсолютно кожний день. Я пам’ятаю всі розмови, погоду, будь-які значні події кожного дня», – розповідає він.

Френк згадує, що дива з його пам’яттю почалися, коли він, будучи п’ятирічною дитиною, захворів, і, сидячи вдома, з нудьги, вивчив напам’ять весь календар 1966 року. Він досі пам’ятає дату кожного дня тижня, починаючи з 1752 року.

Для запам’ятовування подібної інформації Хілі використовує послідовності та асоціації. Крім цього, він обдумує кожну подію на кілька секунд довше, ніж більшість людей, і тому спогади про них надовго залишаються у нього в пам’яті.

Дивовижні здатності Хілі експерти називають досконалою автобіографічною пам’яттю. Цей феномен вивчався вченими з університету Каліфорнії, які чули лише про 12 подібних випадків. Володаркою супер-пам’яті є голлівудська актриса Меріл Хеннер.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.