Новини науки. 7 жовтня. Вчені Канзаського університету виявили, що iPad може допомогти в лікуванні дітей, що страждають на порушення зору.

iPad -Діти
iPad може вилікувати?

Хвороба, про яку говорять вчені, викликається порушенням у людини зв’язку між очима і головним мозком, так що отримана зорова інформація не проектується або майже не проектується в його свідомість.

“В експерименті взяли участь 15 дітей. Їх реакція на предмети, статичні і рухомі, відсутня або дуже слабка, але всі вони були абсолютно заворожені iPad, – розповідає дослідник Мюрріел Сондерс.

У минулому, щоб допомогти малюкам бачити, використовували світлові короби, оскільки при подібних захворюваннях найкраще проявляється реакція на контраст.

По суті iPad теж випромінює світло. Проте те, що він супроводжується звуком, кольором, а може, і грою, набагато більше захоплює дітей.

“Крім всіх інших переваг діти вчаться не тільки бачити речі, а й контролювати їх. Є тисячі іPad-додатків. Нам навіть не потрібно думати про створення нових, щоб привести їх у відповідність з віком, інтересами та здібностями дитини”, – додав Сондерс.

Описувана зорова хвороба вимагає раннього лікування, що робить захопливість планшетом ще більш цінною. З віком iPad, за словами Сондерс, може дозволити бачити все більше предметів.

“Найдивніше – це те, що при правильній техніці використання починають нарощуватися необхідні клітини кори головного мозку, що дозволяє відновити зір, іноді частково, а іноді й повністю”, – зазначив дослідник.

Джерело LifeNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.