Новини здоров’я. 12 жовтня. Імбир допомагає боротися із запальними процесами в товстій кишці. Тому імбир є хорошим профілактичним засобом від раку кишечника, вважають вчені з США.

імбир
Імбир - надзвичайно корисний

Американські дослідники вивчали дію екстракту імбиру на 30 пацієнтах, половині з яких давали два грами добавки з кореня рослини, а іншим – ліки пустушку, протягом 28 днів.

Через чотири тижні вчені виміряли рівень запалення в товстому кишечнику хворих і виявили, що у тих, хто брав екстракт імбиру, всі показники, що вказують на наявність запального процесу, покращилися. Запалення в кишечнику вважається попередником раку товстої кишки.

«Існує чималий попит на безпечні, нетоксичні засоби лікування і профілактики раку, які могли б поліпшити якість життя найбільш ефективно, в тому числі, і з точки зору витрат», – підкреслили автори роботи.

До складу кореня імбиру входять численні корисні амінокислоти, мікроелементи, а також ефірні масла. Він має болезаспокійливу, відхаркувальну, протиблювотну дію, сприятливо діє на шлунок, травну і дихальну системи.

Імбир приймають при проносах і отруєннях. Чай з імбиром – це відмінний засіб від фізичної або розумової втоми, що допомагає впоратися зі стресом і відновити сили. Також, імбир використовують при жовтяниці, глистових захворюваннях, алергічних та шкірних хворобах, астмі і т.д. Він має омолоджуючий ефект і посилює статевий потяг.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.