Новини технологій. 29 жовтня. Hewlett-Packard планує вийти на ринок ультрабуків. Анонс нового пристрою компанії повинен відбутися найближчим часом.

НР
НР збирається вийти на ринок ультрабуків

«Ми зосереджені на тому, щоб мати власне рішення в ультрамобільному середовищі. І ви побачите це дуже скоро», – заявив в ході телефонної конференції Тодд Бредлі, виконавчий віце-президент підрозділу PSG у складі HP, який займається виробництвом персональних комп’ютерів і ноутбуків.

Несподіваний анонс послідував за сьогоднішньою заявою про те, що Hewlett-Packard скасовує своє рішення про відмежування підрозділу PSG.

Hewlett-Packard стане одним з останніх великих виробників ноутбуків, що виходять на ультрамобільний ринок. Крім HP у списку таких, що відстають, є також такий великий гравець на американському комп’ютерному ринку як Dell.

Крім ультрабуків, компанія також збирається випускати планшети на базі платформи Windows 8. «Я думаю, нам необхідна присутність на планшетному ринку, і ми напевно будемо там з Windows 8. Ми збираємося зробити ще один захід в цей бізнес», – зазначила Мег Уітман, чинний виконавчий директор HP.

За матеріалами Руфурматор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.