Новини здоров’я. 24 жовтня. У чоловіків, які більше трьох разів на рік відчувають сильний стрес, ризик передчасної смерті підвищується на 50%.

поганий день, робота, офіс
Стрес вкорочує чоловікам життя

Захистити від цього ризику може лише дуже міцне здоров‘я, звичка пити алкоголь в помірних кількостях і турботлива дружина.

Непитущі і курці частіше вмирають передчасно, так само як і неодружені чоловіки.

У зв’язку з цим, вчені радять усім, хто постійно бореться зі стресом, зрідка пригощати себе келихом вина, не курити, вести здоровий спосіб життя й одружитися.

В опитуванні взяли участь майже 1000 чоловіків представників середнього і робітничого класу, за якими спостерігали протягом 18 років. Їх поділили на три групи залежно від рівня стресу, який вони відчували.

Так, до групи з низьким рівнем стресу визначили чоловіків, які стикалися лише з двома і менше стресовими подіями в рік. До групи із середнім рівнем стресу потрапили учасники, які змушені переживати серйозні події тричі на рік, а в групі з високим рівнем стресу виявилися чоловіки, що зіштовхуються з шістьма такими подіями на рік.

У результаті виявилося, що ризик передчасної смерті був підвищений однаково у представників другої та третьої груп. «Чоловіки сильні, і вони можуть витримувати кілька серйозних подій, що викликають стрес, кожен рік. Однак у кінцевому підсумку це позначається на їхній  тривалості життя », – підкреслюють дослідники.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.