Новини медицини. 19 жовтня. Ніколи не пізно почати здоровий спосіб життя, і першим кроком на шляху до оздоровлення є правильне харчування.

Харчування сирою їжею дозволяє нормалізувати роботу організму

Правильне харчування дуже важливе для організму і успішної життєдіяльності в цілому. Для нормального функціонування організму необхідне споживання достатньої кількість вітамінів і мікроелементів.

Основним принципом правильного харчування є твердження про те, що будь-яка їжа повинна повністю перетравлюватися і засвоюватися організмом. Коли їжа повністю переварена і засвоєна, то організм отримує всі необхідні поживні речовини, вітаміни і мікроелементи. Водночас в сирій їжі може міститися максимальна кількість корисних речовин, відзначають в НоуХауМед.

Сироїдіння, як один з видів вегетаріанства, являє собою вживання їжі, яка не піддалася тепловій обробці. При сироїдінні вживаються продукти у своєму первозданному вигляді, або ж висушені на сонці, тому в них зберігається максимум вітамінів і мікроелементів, а так само ензимів і інших корисних речовин. Крім великої кількості корисних речовин, що надходять в організм разом зі здоровою і корисною їжею, практика сироїдження значно покращує роботу організму і шлунково-кишкового тракту.

Сироїди харчуються лише молочно-рослинними продуктами без будь-якого впливу на них вогню або пари. Завдяки цьому, шанувальники сироїдіння завжди здорові, повні енергії і хворіють у багато разів рідше, ніж люди, що не дотримуються правильного харчування. Шанувальники сироїдіння вважають, що такий спосіб вживання їжі дозволяє засвоювати організму всі необхідні речовини в повному обсязі і без витрат великої кількості енергії.

Якщо говорити в загальних рисах, то концепція сироїдіння як правильного харчування заснована на позиції, що, харчуючись лише сирими рослинами, людина засвоює всю сонячну енергію, яка є в рослині, що в свою чергу наповнює організм позитивною енергією.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.