Новини науки. 14 жовтня. Якщо ви хочете зробити гарне враження на представниць прекрасної статі, вам слід тренуватися перед дзеркалом тримати бокал з напоєм.

чоловік з бокалом
Манера тримати келих розкаже про характер чоловіка

Справа в тому, що за манерою тримати бокал можна дуже багато сказати про чоловіка і його характер.

Манера тримати бокал з алкогольним напоєм підказує жінці, чи є чоловік легковажним ловеласом, любителем повеселитися і пофліртувати або ж серйозною порядною людиною.

Про це розповіли психологи з Королівського коледжу в Лондоні. Проаналізувавши поведінку 500 чоловіків в барах, вони зробили висновок, що існує вісім різних типів особистості, причому про кожного з них говорить манера тримати в руках келих.

Психологи виділили такі типи особистостей, як залицяльник, пліткар, любитель повеселитися, розпещений, плейбой, зарозумілий, “вітрогон” і грізний чоловік. Найбільш відкритими та приємними співрозмовниками є залицяльник, плейбой і любитель добре провести час.

Найважче спілкуватися з зарозумілими, розпещеними, “вітрогонами” і пліткарями. А ось грізних типів слід уникати, не намагаючись зав’язати з ними розмову.

«Манера чоловіки тримати свій келих говорить багато про що, підказуючи нам те, що він, можливо, хоче приховати від сторонніх очей», – підкреслюють дослідники.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.