Новини світу. 25 жовтня. Відоме численними атаками на сайти урядових установ, міжнародних організацій угруповання хакерів Anonymous вирішило боротися з дитячою порнографією в Інтернеті.

Anonymous атакують інтернет-педофілів

Хакери, зокрема, атакували Freedom Hosting – його власники, на думку хакерів, свідомо допускають розміщення на серверах компанії незаконних матеріалів.

“Власники і оператори Freedom Hosting відкрито підтримують дитячу порнографію і дозволяють педофілам дивитися на невинних дітей, провокуючи їх патологію і піддаючи дітей ризику викрадення, домагання, зґвалтування і вбивства. За це Freedom Hosting оголошується нашим ворогом номер один”, – пишуть Anonymous.

“Наші вимоги прості. Видаліть всю дитячу порнографію зі своїх серверів. Відмовтеся надавати послуги хостингу будь-якого сайту, що має відношення до дитячої порнографії. Ця заява стосується не тільки Freedom Hosting, але і всіх в Інтернеті. Хто б ви не були, якщо ми дізнаємося, що ви розміщуєте, розповсюджуєте або підтримуєте дитячу порнографію, ви станете нашої мішенню”, – заявили хакери.

Як стало відомо, з 14 жовтня “анонімуси” вже неодноразово блокували доступ до педофільських сайтів, розміщених на Freedom Hosting.

Атакувавши Freedom Hosting, хакери заблокували діяльність підпільного сайту Lolita City – одного з найбільших джерел дитячого порно, доступ до якого здійснювався через глобальну анонімну мережу Tor. Крім того, Anonymous, за їхніми словами, “знищили” або ось-ось знищать ще більше 40 сайтів, що розміщують більше 100 Гб порнографічних матеріалів за участю неповнолітніх.

Зазначається, що мережа Tor, яка дозволяє її користувачам уникнути ідентифікації в Інтернеті, була створена урядом США і активно використовується дисидентами в країнах з авторитарними режимами, включаючи Китай, Іран та інші.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.