Новини світу. 13 жовтня. У Грузії почалися консультації представників опозиційних політичних партій з підприємцем Бідзіною Іванішвілі.

грузія-протест
Грузія створює альянс

Мета переговорів, в яких беруть участь лідери Республіканської партії і партії “Вільні демократи” – “створення потужного політичного руху“.

Як повідомив грузинським ЗМІ один з лідерів Республіканської партії Давид Бердзенішвілі, мова йде про тісний і сильний альянс, здатний повести боротьбу з метою усунення режиму президента Михайла Саакашвілі.

Домовленість про початок консультацій було досягнуто на зустрічі мільярдера Б. Іванішвілі з Д. Бердзенішвілі і головою партії “Вільних демократів” Іраклієм Аласанією, що відбулася з ініціативи підприємця в його резиденції.

За словами Д. Бердзенішвілі, в ході переговорів було відзначено, що якщо угода між республіканцями, “вільними демократами” і Б. Іванішвілі буде досягнуто, то рішення про запрошення до альянсу додаткових політичних груп буде прийматися шляхом спільних рішень.

Нагадаємо, раніше стало відомо про створення Б. Іванішвілі політичної партії для участі у виборах парламенту Грузії в 2012р.

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.