Новини України. 4 жовтня. Якщо опозиційні нашоукраїнці не зможуть вигнати тих колег, які співпрацюють з владою, то самі підуть з фракції.

Анатолій Гриценко обдумує створення нової опозиційної групи

Про це народний депутат від НУНС Анатолій Гриценко заявив у коментарі ЛІГАБізнесІнформ.

Гриценко нагадав, що фракція НУНС після зміни влади ухвалила рішення про свою опозиційність, а тому в ній не повинно бути людей, інтегрованих у владу. За його словами, з фракції потрібно виключити всіх, хто займає якісь посади у владі, – наприклад, народний депутат Владислав Каськів, а також ті, хто індивідуально увійшов до парламентської більшості чи голосував за харківські угоди.

Крім того, вважає Гриценко, з фракції повинна бути виключена група Єдиний центр, яка голосує за законопроекти більшості і представлена ​​у владі міністром з питань надзвичайних ситуацій Віктором Балогою.

“Але не виходить. На превеликий жаль, представники Фронту змін у нашій фракції не голосують за виключення цих людей. Відповідно, глава фракції не робить такого оголошення”, – сказав він.

“Тому я для себе прийняв рішення, і я бачу, що його поділяють багато колег, які дійсно належать до опозиції. Якщо нам не вдасться в умовах протидії, коли Литвин не хоче робити цього оголошення, виключити з фракції тих, хто належить до влади і залишити тільки тих, хто знаходиться в опозиції, тоді ми вийдемо з цієї фракції і створимо опозиційну групу. Іншого шляху немає”, – впевнений Гриценко.

Нардеп не уточнив, скільки людей на сьогоднішній день готові ввійти в таку опозиційну групу, зазначивши лише, що непростий переговорний процес триває.

“Я ще сподіваюся на те, що нам вдасться їх виключити. Ні – тоді створимо групу”, – додав він.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.