Новини України. 2 жовтня. Є країни, які не готові зараз підтримати європейську перспективу України, але українська сторона цього прагне та буде наполягати на фіксації членства в Європейському Союзі.

Грищенко вважає, що без України Європі не бути

Про це заявив міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, передає УНН.

На запитання журналіста, чи могли б європейці в якості бонусу за зняття питань щодо справи Юлії Тимошенко запропонувати Україні членство в Європейському союзі, Грищенко відповів, що право на членство в ЄС закладено в самих статутних документах Євросоюзу.

“Але є декілька країн, які зараз, виходячи з внутрішньополітичної ситуації в країні, не готові публічно підтримати фіксацію в самих документах нашої угоди про асоціацію європейську перспективу України. А, з іншого боку, вони ж самі кажуть, що це у вас і так є, оскільки це закладено в статутних документах”, – зазначив Грищенко.

Водночас він наголосив, що Україна прагне набуття членства в ЄС. “Звичайно ми б цього хотіли, ми цього прагнемо і будемо наполягати, щоб таке положення було. Але незалежно від того, буде воно чи ні, українське майбутнє – в Європі. Неможливо завершити великий європейський проект без України. Це розуміють всі”, – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.