Новини України. 21 жовтня. Підвищення рівня захворюваності та появи вірусу грипу слід очікувати в середині – наприкінці листопада.

Грип прийде у листопаді

Про це сьогодні повідомив директор ДУ “Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.Громашевського” НАМНУ, доктор медичних наук, професор Віктор Марієвський.

“Проаналізувавши епідемічну ситуацію, яка є у світі, вивчивши біологічні властивості цих збудників, дані про рівень імунітету до тих чи інших вірусів, наші науковці разом з європейським регіональним бюро ВООЗ дійшли висновку, що насамперед слід чекати широкої циркуляції так званого вірусу H3N2A, який буде домінувати.

Хоча не виключена і циркуляція грипу В, і циркуляція грипу H1N1, але вони, на наш погляд, носитимуть другорядний характер”, – сказав В.Марієвський. Він також зазначив, що вакцини проти грипу, які є в Україні, повністю захищають від цих вірусів грипу.

Нагадаємо, як наголосила перший заступник міністра охорони здоров’я Раїса Моісеєнко, єдиним ефективним методом профілактики грипу та ГРВІ є імунізація.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.