Новини України. 25 жовтня. Героями соціальної кампанії «Червона картка», присвяченої Євро-2012, стали видатний футболіст Андрій Шевченко, українські співачки Ані Лорак та Гайтана, а також стронгмен Василь Вірастюк.

Відомі українці покажуть символічну «червону картку» головним проблемам молоді

Як повідомили Інформаційному центру «Україна-2012» в прес-службі Держслужби молоді та спорту, презентація та старт інформаційної кампанії відбудеться за участю її героїв у четвер, 27 жовтня, в Києві.

Зокрема, в рамках акції, відомі українці покажуть символічну «червону картку» головним проблемам молоді та закличуть разом подолати нетолерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей, протидіяти насильству, сексуальній експлуатації тощо.

Нагадаємо, національний соціальний проект до Євро-2012 «Давай разом!», окрім «Червоної картки», включає в себе кампанії з організації для дітей та молоді футбольних турнірів «Чесна гра» та дозвілля «Другий тайм».

Проект реалізує Держслужба молоді та спорту спільно з Представництвом ООН в Україні, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Об’єднаною програмою ООН з питань ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС) та іншими організаціями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.