Новини авто. 4 жовтня. Лідером американського авторинку в вересні залишається General Motors, який збільшив реалізацію машин на 20% – до 207 тисяч 145 одиниць.

General Motors
General Motors - перший в продажах у США

Загалом продажі легкових автомобілів та позашляховиків на ринку США зростають четвертий місяць поспіль – за підсумками вересня на 10% – до 1 млн. 53 тис. 761 штук.

Це найбільший показник зростання з квітня цього року, коли попит на автомобілі в Америці почав знижуватися через коливання цін на бензин, а також через через дефіцит машин внаслідок березневого землетрусу в Японії, пише Automotive News

За підсумками дев’яти місяців 2011 року американський авторинок виріс на 10% – до 9 млн. 518 000 945 машин.

При цьому всі бренди, що належать американському автоконцерну, показали зростання: Chevrolet (+22%) і GMC (+28%).

Такий високий результат цих марок, за даними GM, забезпечили пікапи – продажу Chevrolet Silverado зросли на 36%, а GMC Sierra – на 26%.

Автоконцерн Ford минулого місяця продав 174 тисяч 860 автомобілів – на 9% більше, ніж роком раніше. При цьому високий попит спостерігався на кросовери і пікапи, тоді як реалізація легкових автомобілів знизилася на 9%. Chrysler другий місяць поспіль утримує третє місце з показником 127 тисяч 334 проданих машин (+27%).

На четвертому рядку залишається Toyota: у вересні в США продали 121 тисяч 451 “японця” – на 18% менше, ніж роком раніше. Компанія до цих пір відчуває дефіцит автомобілів через наслідки березневого землетрусу в Японії.

Nissan, який збільшив реалізацію на 25% до 92 тисяч 964 машин, піднявся на п’яте місце, обігнавши і Honda, і Hyundai Group.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.