Новини світу. 4 жовтня. Російська газова монополія “Газпром” витратить на фінансування олімпійських проектів близько ста мільярдів рублів (3,2 млрд доларів).

Проект центрального стадіону в Сочі
"Газпром" дасть близько $3 мільярдів на Сочі

За інформацією джерел, тільки в бюджеті “Газпрому” на 2011 рік видатки на Сочі-2014 складають 44 мільярда рублів (1,4 млрд доларів).

З цієї суми більше 32 мільярдів рублів (1 млрд доларів) піде на гірськолижні об’єкти, 7,6 мільярди рублів – на газопровід Джугба – Лазаревське – Сочі. Гроші, що залишилися “Газпром” виділить на пожертвування Олімпійському комітету Росії.

“Газпром”, крім гірськолижних об’єктів і газопроводу, побудує також будинок для прийому офіційних делегацій і квартал котеджів “Лаура” в селі Есто-Садок.

У 2010 році міністерство регіонального розвитку оцінювало загальні витрати на Олімпіаду в 950 мільярдів рублів (30 млрд доларів).

“Газпром” є одним з основних спонсорів Олімпійського комітету в Росії. В 2010 році повідомлялося, що газова монополія може витратити 130 мільйонів доларів на пожертвування Олімпійському комітету Росії, які підуть на підготовку спортсменів до Олімпійських ігор у Лондоні та Сочі.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.