Огляд преси. 12 жовтня. І хто називав Олександра Лукашенка “останнім диктатором Європи”? Оптимісти.

Янукович Лукашенко
Януковича записали в клуб "останніх диктаторів Європи"

Народжується наступний – в Україні, яка ще сім років тому радувала весь світ веселою, кольоровою, а, насамперед, мирною помаранчевою революцією, пише Вацлав Раджівіновіч в польській Gazeta Wyborcza.

І хто міг тоді подумати, що керівник цієї країни так швидко виб’ється на верхівку політичної арени і зможе “на основі висмоктаних з пальця звинувачень садити до в’язниці політичних опонентів”. Оскільки зразу після Тимошенко піде звинувачуваний сьогодні екс-глава МВС Віталій Луценко.

На що розраховує Янукович, брутально розправляючись з популярними в Україні та в світі опонентами? На те, що Європа, з якою хоче інтегрувати свою країну, вибачить йому це? Можливо він, нарешті, зрозуміє, що це поганий шлях, коли роздратована Європа, замість підписання Угоди про асоціацію з Україною, впровадить такі ж санкції щодо нього, як впровадила щодо Лукашенка та найближчого оточення білоруського президента, пише автор.

“Янукович поводиться так, ніби не знає, що українці йому не дозволять робити те, що дозволяє собі Лукашенко, який контейнером відправляє до тюрми політичних опонентів. Мабуть, так само як Бацька, вважає, що коли є влада, то з народом можна не рахуватися”, – йдеться в статті.

Не він перший може на цьому погоріти, резюмує автор.

За матеріалами Gazeta Wyborcza

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.