Новини культури. 30 жовтня. Чоловік Радника Президента України Ганни Герман журналіст і дипломат Сергій Герман представив у Львові свій роман “BMX: повість про велосипед без сідла”.

"BMX: повість про велосипед без сідла" Сергія Германа

Участь у презентації роману взяла його дружина Ганна Герман, передає кореспондент УНН.

Презентація роману у Львові відбулась два рази у різних місцях – Академії друкарства та залі Будинку архітектора.

На презентацію роману прийшли старі львівські колеги та друзі Сергія та Ганни.

“Головний персонаж повісті – чоловік, чий успіх у кар’єрі почи­нався зі Львова. Та чи можна назвати успішною людину, яка досягла піку самотності?… У романі йдеться про події 2004-го та опісля, Київ-Львів, це погляд автора, який зацікавлює читача з перших сторінок. Автор впорався з темою, не провалюючись у журналізм. Роман називають хорошою “чоловічою” прозою, якої так бракує сьогодні”, – зазначається у анотації до книжки.

Нагадаємо, Сергій Герман – дипломат, виходець із сім’ї спадкових львівських інтелігентів. Син колишнього директора Львівської опери. У кінці 80-их був директором клубу радянсько-польської дружби у Гданську.

Як повідомлялося, 28 квітня цього року сама Ганна Герман презентувала свою нову книгу “Червона Атлантида”. Цю повість вона підготувала у листопаді 2010 року ще як заступник Глави Адміністрації Президента України під час свого перебування в лікарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.