Новини медицини. 4 жовтня. Фурункул є гнійним утворенням на шкірі, де є волосяний покрив, що призводить до запалення тканин.

Догляд за шкірою допоможе уникнути фурункульозу

Фурункули можуть бути як поодинокими, так і множинними. Регулярна поява множинних фурункулів є ознакою захворювання фурункульозом.

Основною причиною виникнення фурункульозу є потрапляння в організм бактерії, найчастіше стафілокока. Фурункульоз може виявлятися на різних ділянках тіла, але в основному це обличчя, шия, спина, сідниці і підколінні області.

До появи фурункулу схильні люди, що володіють жирним типом шкіри. Підвищене відкладення сала призводить до утворення забруднення в області обличчя і шиї. Відсутність належного догляду за жирним типом шкіри, рясне потовиділення, а також наявність ушкоджень шкіри (подряпини, мікротріщини, садна), не оброблені антибактеріальними засобами, можуть стати “провідником” бактерії стафілокока в організм, що і призведе до утворення фурункулу.

Виникнення фурункульозу може також стати наслідком постійного переохолодження або навпаки перегрівання організму. В основному ця причина є актуальною для людей, які працюють на відкритих майданчиках – будівельники, вантажники, двірники тощо. Переохолодження та перегрівання призводить до порушень раціональної функціональності організму.

Досить часто фурункульоз виникає внаслідок хронічних або недавно перенесених захворювань, які пов’язані з порушенням гормонального фону організму, діяльності травної системи (гастрит, дисбактеріоз, холецистит), сечовидільної і ендокринної систем. Поява ознак фурункульозу може також бути симптомами більш серйозних захворювань, наприклад, цукрового діабету.

Зважаючи на складну екологічної обстановку, насичені робочі дні, відсутність правильного харчування і часу на походи до лікаря для того, щоб просто перевірити свій організм, у людини в організмі може перебувати безсимптомне вогнище інфекції, і є вірогідність, що в будь-який момент це вогнище спровокує виникнення фурункульозу. Таким чином, можна зазначити, що фурункульоз, в деякій мірі, є сигналом нашого організму про його виснаженість.

Постійні стреси, нераціональний харчовий режим і зловживання вуглеводами при недостатньому вживанні білка, солей і необхідних організму вітамінів, зловживання алкоголем і курінням призводять до зниження імунітету організму, чим вміло можуть скористатися гноєтворні бактерії.

Крім того, що запалені фурункули на відкритих частинах тіла виглядають не естетично, вони можу завдати серйозної шкоди загальному стану організму. Саме тому фурункульоз необхідно лікувати на професійному рівні, відзначають фахівці НоуХауМед.

Першим кроком на шляху до лікування є діагностика. Діагностика фурункульозу допоможе не лише визначити ступінь поширення захворювання, а й дізнатися причину його виникнення.

Діагностика фурункульозу може проводитися декількома методами, що дозволить отримати точну інформацію про відсутність або наявність захворювання, а також провести дослідження загального стану організму, щоб визначити його вразливі місця, які могли стати причиною появи фурункульозу.

Одним з основних методів діагностики фурункульозу є неінвазивна діагностика. Неінвазивний метод дає можливість перевірити стан всіх органів і систем організму, використовуючи комп’ютерні технології. Неінвазивний метод дозволяє отримати точну інформацію про стан організму без додаткових аналізів.

Основним показником наявності чи відсутності фурункульозу є стан крові. Для цього фахівці проведуть гемосканування – аналіз крові, заснований на унікальному методі дослідження. Цей аналіз допоможе встановити стан імунної системи і роботи обміну речовин. Для здійснення цього аналізу потрібно декілька крапель крові пацієнта. Сканування крові проводиться на високотехнологічному темнопольному мікроскопі.

Діагностика організму – це найбільш ефективний спосіб виявити захворювання ще на його початковій стадії, що дасть можливість відразу почати його лікування. Діагностика фурункульозу, насамперед, дозволяє з’ясувати причину його виникнення, яка вимагає усунення для повного лікування від хвороби, відзначають фахівці.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.