Новини світу. 31 жовтня. П’ятиденний страйк бортпровідників Air France почався ще в суботу, 29 жовтня.

Air France страйкує

У перший день страйку авіакомпанія скасувала 10 міжнародних рейсів, у тому числі в Нью-Йорк, Токіо і Монреаль. У наступні дні, попередило керівництво Air France, число скасованих рейсів зросте і торкнеться інших напрямків, в тому числі в країни СНД.

Акція протесту проводиться в період довгих вихідних (1 листопада у Франції неробочий день, а багато жителів країни влаштували собі вихідний і в понеділок, 31 жовтня), коли кількість пасажирів, як на внутрішніх, так і на міжнародних рейсах Air France різко зростає.

Пасажирам, чиї рейси відміняються через страйк, Air France обіцяє відшкодувати вартість квитка або безкоштовно перебронювати політ на інші дати. Пасажири, чиї рейси затримуються більш ніж на п’ять годин, також можуть розраховувати на компенсацію.

Air France – друга велика авіакомпанія в світі, яка скасувала в кінці жовтня рейси через страйк співробітників. 29 жовтня австралійська компанія Qantas оголосила про скасування на невизначений термін всіх своїх пасажирських рейсів. Скасування рейсів Qantas, за даними на ранок 30 жовтня, торкнулася близько 68 тисяч пасажирів австралійської авіакомпанії.

Керівники авіакомпанії Air France обіцяють сьогодні протягом дня виконати не менше 85% рейсів незважаючи на страйк частини співробітників. За даними профспілки, яка організувала страйк, в неділю в акції брали участь 65% членів екіпажів літаків. Однак у Air France впевнені, що ця цифра сильно завищена.

У Air France пояснили, що прийняли ряд заходів, щоб звести до мінімуму наслідки страйку. Зокрема, в авіакомпанії звернулися по допомогу до компаній-партнерів та до своїх філіях. Крім того, вирішено на час направити на роботу в літаках приблизно 200 співробітників, що займають керівні посади в Air France.

За матеріалами facenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.