Новини технологій. 28 жовтня. Для відновлення доступу до облікового запису Facebook, в разі його злому хакерами або втрати пароля до нього, соціальна мережа запускає функцію «Довірені друзі».

Facebook запровадив нову систему захисту акаунту

Функція виявиться корисною, для тих користувачів, які забули свій пароль, або реєстраційні дані були навмисно змінені зловмисниками, і в той же час доступу до електронної пошти, куди висилається тимчасовий пароль, немає.

У такому випадку Facebook запропонує вибрати від трьох до п’яти довірених друзів, яким вишле спеціальні підтверджуючі коди. Коли друзі передадуть ці коди користувачу, він зможе використовувати їх для відновлення доступу до облікового запису. Функція «Довірені друзі» з’явиться у всіх користувачів соцмережі в найближчі тижні.

Це вже не перший інструмент для захисту Facebook-аккаунта, в якій задіяні друзі користувача. У випадку, якщо є підозра в компрометації облікового запису, «соціальна аутентифікація» аккаунта пропонує користувачеві визначити, хто з його друзів по соцмережі зображений на наведених системою фотографіях.

Соціальна мережа Facebook, число користувачів якої перевищує 800 мільйонів, часто піддається критиці за вразливість персональних даних користувачів перед несанкціонованим доступом.

За останній рік соцмережа представила ряд функцій – від сповіщень про захід до облікового запису з нового пристрою до одноразових паролів для входу на сайт з незахищених комп’ютерів.

За матеріалами ZN.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.