Новини здоров’я. 25 жовтня. Вода необхідна нам не тільки для забезпечення обміну і нормальної роботи всіх тканин, органів і систем органів.

Випиваючи більше 2,5 літрів води на добу, ми суттєво знижуємо ризик розвитку раку сечового міхура

Випиваючи більше 2,5 літрів води на добу, ми суттєво знижуємо ризик розвитку раку сечового міхура, стверджують вчені з університету Брауна.

Як показало опитування, проведене серед 48 000 чоловіків, вживання 2 500 мілілітрів води в день знижує шанси на розвиток ракової пухлини сечового міхура на 24%. Вчені вважають, що рідина вимиває з органу речовини, здатні викликати рак, перш ніж вони починають руйнувати його.

Учасників дослідження запитували про те, як часто вони п’ють і в яких кількостях, і в результаті виявилось, що позитивний вплив води було найбільш помітно у молодих чоловіків. З віком захисні властивості води проти раку сечового міхура знижуються. Крім цього, у міру старіння чоловіки п’ють все менше і менше рідини.

Рак сечового міхура – четвертий за поширеністю вид раку серед чоловіків, які хворіють на нього частіше, ніж жінки. Зазвичай захворювання виявляють у віці 50-80 років.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.