Новини технологій. 3 жовтня. У кількох моделях смартфонів HTC виявлена ​​серйозна вразливість, яка дозволяє програмам, підключеним до Інтернету, безперешкодно отримувати доступ до особистих файлів, що зберігаються на апараті.

HTC так і не відреагувала на інформацію

Як повідомляє сайт Android Police, дослідники виявили серйозну «дірку» в останньому оновленні для смартфонів Evo 3D, Evo 4G, і Thunderbolt виробництва компанії HTC.

«Дірка» дозволяє додаткам, встановленим на смартфон і підключеним до Інтернету, отримати доступ до персональних даних користувача, збережених у пам’яті апарату. Так, зловмисники можуть отримати в своє розпорядження телефонні номери і адреси електронної пошти, текст SMS-повідомлень, інформацію про місцезнаходження апарату і багато інших даних, що зберігаються в записнику.

Вразливість в системі безпеки смартфона була виявлена ​​американськими програмістами Артемом Руссаковським (Artem Russakovskii), Джастіном Кейсом (Justin Case) і Тревором Екхартом (Trevor Eckhart). Хоча дослідники повідомили про уразливість в HTC ще 24 вересня, відповіді від тайваньського гіганта так і не було. Тому було прийнято рішення поширити важливу інформацію в Інтернеті.

На думку Руссаковского, існує ймовірність, що та ж вразливість торкнулася смартфонів Evo Shift 4G, MyTouch 4G Slide, апарат Vigor, який готується до випуску, а також деякі мобільні телефони з серії Sensation. Дослідник не заперечує можливості, що й інші, не названі ним моделі потрапили в цей список.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.