Новини політики. 11 жовтня. Донька Юлії Тимошенко Євгенія Карр підозрює, що вирок її матері був готовий ще до закінчення судового процесу.

Євгенія вважає, що вирок був відомий вже давно

Про це вона заявила в інтерв’ю “Der Standard”, повідомляє “Inopressa”.

“Для тих, хто уважно стежив за процесом, стає очевидним, що він зовсім не відповідає міжнародним правовим стандартам. Разом із процесуальними помилками слід відзначити білі плями в доказовій базі обвинувачення, і навіть свідчення свідків не стали незаперечними доказами провини моєї матері”, – сказала Карр.

“Усе це мало призвести до виправдального вироку. Однак в Україні годинник іде інакше. Боюся, що вирок був готовий ще до закінчення судового процесу”, – зазначила донька Тимошенко, яка входить у команду адвокатів екс-прем’єра.

У свою чергу, колишній віце-прем’єр Григорій Немиря висловив думку, що президенту Віктору Януковичу, зрештою, доведеться серйозно поставитися до погроз Брюсселя відмовитися від підписання з Києвом угоди про асоціацію.

“Президентові потрібні політичні успіхи. Країна просто не може дозволити собі зійти із цього шляху”, – сказав соратник Тимошенко.

Тимошенко була й залишається лідером опозиції. Вона є символом демократичної і європейської України“, – заявив Немиря.

При цьому він висловив сподівання на те, що під кінець року угода про асоціацію з ЄС все-таки буде підписана, оскільки виражає інтереси обох сторін.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.