Новини України. 25 жовтня. Проект державного бюджету України на 2012 рік передбачає нерівномірне виділення коштів областям.

Микола Томенко
Томенко: проект бюджету написаний в інтересах окремих регіонів

Про це сказав у Хмельницьку заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко, передає прес-служба політика.

“Проект бюджету у першому читанні не просто написаний в інтересах влади чи великого бізнесу, а, на жаль, написаний в інтересах кількох регіонів і не враховує необхідність справедливого і відповідного фінансування всіх регіонів України“, – сказав він.

Для прикладу Микола Томенко зазначив, що якщо говорити про обсяг субвенцій з державного бюджету – місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (йдеться про додаткові субвенції для розвитку регіонів, які стосуються передовсім соціальної інфраструктури, шкіл, лікарень, доріг, ФАПів, спортивних об’єктів тощо), то він є досить нерівномірним. І, наприклад, Хмельницька область – поодинока область, на яку не виділено жодної гривні.

При цьому більше ніж 150 мільйонів гривень виділено на Донецьку область, більше 100 мільйонів – на Одеську, близько 50 мільйонів – на Луганську. При цьому на Полтавську – 11 млн. грн., Львівську – 12 млн. грн., Тернопільську – 5 млн.грн. тощо. Тому Микола Томенко закликав місцеву громаду активно включитися і захищати свої права в остаточній версії бюджету.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.