Новини України. 17 жовтня. Україна та Грецька Республіка вивчатимуть доцільність відкриття нового маршруту регулярного сполучення Львів-Афіни.

Греція стає ближче

Задля лібералізації перевезень пасажирів та у рамках підготовки до проведення чемпіонату Європи з футболу у 2012 році впродовж 60 календарних днів сторонами буде проведено видачу відповідних дозвільних документів для обслуговування маршруту регулярного сполучення Львів-Афіни.

Нині між Україною та Грецією існують два діючі маршрути регулярного автобусного сполучення: Київ-Афіни та Донецьк-Афіни. Термін дії дозволів для обслуговування маршруту регулярного автобусного сполучення Київ-Афіни закінчується 31 грудня 2011 року. Відтак сторони погодились розглянути питання продовження дії дозволів відповідно до норм діючого національного законодавства України та Греції.

До того ж, якщо перевізники висловлять таке побажання, – Україна та Грецька Республіка розглянуть можливість внесення змін до графіку руху маршруту регулярного автобусного сполучення Київ-Афіни з перетином українсько-румунського кордону через пункт пропуску Рені-Джурджюлешть.

Українська та грецька сторони обговорили питання щодо умов перевезення вболівальників під час проведення ЄВРО-2012. Вирішено, що Україна додатково поінформує Грецьку Республіку про додаткові умови перевезень та вимоги до перевізників.

Сторони висловили готовність й у майбутньому сприяти розвитку маршрутної мережі автобусного регулярного та нерегулярного сполучення між Україною та Грецією.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.