Новини технологій. 25 жовтня. Аналітичний центр Pew Research вивчив, як часто і з якою метою американці використовують планшетні комп’ютери.

Планшети є приблизно у 11% дорослих жителів США

Повідомляється, що планшети є приблизно у 11% дорослих жителів США, з яких 77% працюють зі своїм пристроєм щодня. У середньому протягом доби міні-комп’ютери віднімають у власників 1 годину і 35 хвилин часу.

54% планшетовласників заявили, що щодня дивляться електронну пошту, 53% – регулярно споживають новинний контент. Майже 40% користувачів відвідують за допомогою своїх гаджетів сайти соціальних мереж, 30% – грають в ігри. Електронні книги щодня читають 17% власників планшетів; відео дивляться 13%.

Дослідники відзначають, що планшетні ПК активно застосовуються для роботи з новинними матеріалами, але платити за такий контент американці не бажають. Так, тільки 14% респондентів повідомили, що безпосередньо оплачують новинні публікації за допомогою своїх планшетів. При цьому 21% опитаних повідомили, що теоретично готові витрачати на отримання таких матеріалів $ 5 в місяць. Удвічі більша сума по кишені лише 10% користувачам.

40% респондентів для читання новин на планшеті використовують браузер; 21% – спеціалізовані програми.

За матеріалами Комьюлента

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.