Новини здоров’я. 26 жовтня. Для того, щоб захистити дитину від розвитку короткозорості, треба частіше гуляти з нею на вулиці, радять американські експерти.

Частіше гуляйте з дитиною на вулиці, щоб захистити її від короткозорості

Вчені помітили, що міопія стає поширеною проблемою серед сучасних дітей, які проводять все більше і більше часу вдома.

Зараз від короткозорості страждає набагато більше дітей, ніж 50 років тому, а в Азії більше 80% населення короткозорі.

Як показав аналіз вчених з Американської академії офтальмології, справа може бути в недоліку сонячного світла і можливості розглядати об’єкти, які далеко стоять.

Свої висновки вчені засновують на аналізі восьми наукових праць про зв’язок кількості часу, проведеного на вулиці, і ризиком розвитку міопії у дітей та підлітків. В результаті вони зробили висновок, що кожна додаткова година на вулиці в тиждень знижує ризик появи короткозорості на 2%.

Короткозорі діти в середньому проводили на вулиці на 3,7 годин менше, ніж діти з нормальним зором або далекозорістю.

«Збільшення кількості часу, який діти проводять на свіжому повітрі, є простою, дешевою і ефективною мірою профілактики проблем зі здоров’ям, і, з зором, зокрема.

Однак перш, ніж давати більш точні рекомендації, нам необхідно більш ретельно вивчити вплив на зір таких факторів, як практика дистанційного зору, ультрафіолетові промені, фізична активність і колективні ігри », – підкреслюють дослідники.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.