Новини футболу. 3 жовтня. Відео. Після стартової розвідки команди почали діяти гостріше і почали виникати гольові моменти. Футбольна фортуна посміхнулась Ворсклі. Полтавчани вийшли вперед після голу Красноперова.

Динамо
"Динамо" отримало в Полтаві вольову перемогу

Олег завершив влучним ударом комбінацію Кривошеєнка та Безуса.

Динамо оговталось від шоку і пішло вперед, однак кияни в першому таймі вже нічого не змогли вдіяти з захистом полтавчан.

У другому таймі Сьомін кинув в бій Ярмоленка і гра трохи пожвавішала. Невдовзі Динамо зрівняло рахунок. Мілевський віддав чудову передачу на випередження Алієву, Олександр потужно пробив. Долганський м’яч відбив, але на голову Ідейє, який добив смугастого у ворота.

Не пройшло і 5 хвилин, як Динамо вийшло вперед. Знову чудовим пасом відзначився Мілевський. Артем увірвався у вільну зону на краю і віддав м’яч під удар Ярмоленку. Андрій пробив точно в ціль – 2:1.

Після цього вже Ворскла побігла відігруватись, але сили були вже не ті і хлопці Павлова не змогли врятувати бодай нічию.

Ворскла – Динамо – 1:2

Голи: Красноперов, 36 – Ідейє, 65, Ярмоленко, 69

Ворскла: Долганський, Даллку, Курилов, Ткачук, Селін, Красноперов, Чеснаков, Кривошеєнко (Громов, 89), Ребенок, Безус (Сачко, 66), Янузі (Маркоскі, 59)

Динамо: Шовковський, Данило (Ярмоленко, 46), Юссуф, Михалик, Бетао, Вукоєвич, Нінкович (Гармаш, 76), Алієв (Алмейда, 88), Гусєв, Мілевський, Ідейє

Попередження: Курилов, Безус – Михалик