Новини здоров’я. 19 жовтня. Якщо страва містить овочі, це ще не означає, що вона виключно корисна для організму.

Піца з овочами - далеко не здорова їжа

Як показало опитування, проведене у Великобританії, багато людей помиляються щодо шкоди та користі споживаних ними продуктів.

В результаті опитування за участю 3 000 чоловік вчені з’ясували, що кожен другий вважає піцу здоровою їжею, якщо вона увінчана овочами, такими як помідори, шпинат або перець.

Крім цього, близько 20% людей впевнені, що смажена в олії риба з чіпсами є корисною їжею і позитивно позначається на роботі головного мозку. Також, приблизно така ж кількість респондентів свято вірять, що будь-яку піцу можна вважати «досить здоровою» їжею, незалежно від начинки.

«На жаль, як тільки люди виявляють щось рослинне у складі піци, вони автоматично припускають, що це дуже корисно. Це дослідження демонструє, наскільки погано споживачі розбираються в тому, що дійсно корисно для них, а що шкідливо.

У базових знаннях звичайних людей про здорову їжу, розумінні процесів, пов’язаних з харчуванням, як і калорійності багатьох продуктів харчування є фундаментальні прогалини», – підсумовують дослідники.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.