Новини здоров’я. 21 жовтня. Хороша фізична форма – це один з ключових чинників міцного здоров’я.

Бути товстим, але фізично активним краще, ніж бути худим, але перебувати в поганій фізичній формі

Навіть якщо ви вирізняєтеся надмірною вагою, вам необхідно залишатися активним, щоб уникнути таких проблем, як діабет і хвороби серцево-судинної системи.

Бути товстим, але фізично активним краще, ніж бути худим, але перебувати в поганій фізичній формі, вважають експерти. У повних людей, які займаються фізкультурою близько 150 хвилин на тиждень, ризик передчасної смерті на 50% нижче, ніж у їхніх худих, але менш активних співгромадян.

Один лише факт наявності надлишкових кілограмів не робить людину хворою. Основна проблема повних людей – небажання рухатися. Згідно з дослідженнями, половина повних людей і третина людей з ожирінням, які продовжували залишатися активними, мають нормальний кров’яний тиск, здоровий рівень холестерину, цукру і тригліцеридів у крові. Крім цього, варто пам’ятати, що бути фізично активним простіше, ніж сидіти на дієтах в надії схуднути.

З іншого боку, вчені з Гарварду підкреслюють, що для того, щоб залишатися в гарній формі, не достатньо лише займатися фізкультурою. Якщо людина харчується нездоровою їжею, всі його фізичні зусилля можуть бути зведені нанівець. Більшість наукових робіт підтверджують, що найкращий спосіб запобігання діабету, який часто розвивається в результаті надмірної ваги, це комбінація фізичної активності і правильного харчування.

Таким чином, повні люди можуть значно знизити ризик розвитку проблем зі здоров’ям, якщо будуть займатися фізкультурою і їсти здорову їжу, проте при сильному ступені ожиріння навіть фізична активність не рятує від серйозного ризику передчасної смерті. Ризик передчасної смерті у огрядних людей за умови активного способу життя вище, ніж у активних людей з нормальною вагою, на 91%.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.