Новини світу. 11 жовтня. Більше 100 крокодилів втекли з затопленої в результаті останніх повеней крокодилової ферми.

Природознавці закликають людей не панікувати

За кожного з них оголошена нагорода.

Повені, що почалися в Таїланді в середині серпня, нанесли країні колосальної шкоди. Економічний збиток вже оцінюється в п’ять мільярдів доларів. Одним з них стала крокодиляча ферма в провінції Утайтані.

Як повідомили в Департаменті природи Таїланду, з затопленої ферми втекли понад 100 крокодилів. «Будь ласка, не треба панікувати. Ці крокодили не такі небезпечні, як ті, що живуть в дикій природі. Навпаки, скоріше вони самі бояться людей»- заявив пан Тірапат Прайюнсіт, заступник директора Департаменту.

За його словами, всі крокодили ще молоді. У довжину вони не більше метра. Вони воліють перебувати в спокійній воді і уникають сильної течії. На думку пана Тірапата, оскільки ці крокодили народилися і виросли в неволі, то у них немає інстинкту нападати на людей.

Проте Департамент природи просить пересічних громадян не намагатися самостійно зловити крокодилів. На їх піймання запрошені фахівці з крокодилячих ферм. За кожного крокодила оголошена нагорода – 3000 батів.

Також на затопленій крокодилячій фермі в провінції Утайтані жили п’ять тигрів. Фахівцям Департаменту природи вдалося врятувати тільки двох – три тигра потонули в результаті повені.

За матеріалами Новый регион

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.