Новини світу. 17 жовтня. Британський канал Channel 4 зняв документальну передачу про муміфікацію британця на ім’я Алан, який погодився заповісти своє тіло для експерименту.

Мумія британця залишається у відмінному стані

У передачі під назвою “Муміфікація Алана” (Mummifying Alan) вчені розкажуть про застосовану ними техніку бальзамування, яку використовували стародавні єгиптяни при муміфікації фараона Тутанхамона. Як повідомляється, через кілька місяців після проведеного експерименту мумія британця продовжує залишатися у відмінному стані.

Як пише The Daily Mail, тіло для експерименту було заповідано невиліковно хворим британцем, який все життя цікавився муміфікацією єгипетських фараонів.

“Муміфікація Алана” стане першою телепередачею, в якій буде показаний реальний процес бальзамування. Програма запуститься наступного тижня, 24 жовтня.

Це не перший раз, коли британський канал знімає скандальну документальну передачу. У 2002 році канал транслював процес розтину, проведеного скандально відомим німецьким патологоанатомом Гюнтером фон Хагенсом. На передачу тоді надійшло більше 100 скарг від британців.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.