Новини політики. 20 жовтня. БЮТ ініціює створення Національної комісії з розслідування злочинів проти економічної незалежності України та Національної комісії з розслідування злочинів проти економічної безпеки України, порушення прав і свобод її громадян і знищення демократичних основ держави.

Забзалюк розповів про створення Національної комісії з розслідування злочинів

Про це повідомив народний депутат України, член фракції БЮТ Роман Забзалюк.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, Забзалюк повідомив, що ініціатива створення належала Блоку Юлії Тимошенко і партії Батьківщина і була активно підтримана активістами Комітету опору диктатурі. Найближчим часом буде оголошено про початок діяльності цієї комісії та повідомлено про конкретні факти порушення Конституції України, її законів, прав і свобод громадян України, про економічні злочини. Також будуть вказані конкретні особи, які допустили або ініціювали такі порушення.

“Мої колеги по фракції та іншим опозиційним силам не мають ілюзій про відповідну реакцію з боку нинішньої влади на численні факти правопорушень і фактичних злочинів з боку так званих правоохоронців. Мова йде не тільки про спробу перешкодити святкуванню громадянами Дня незалежності. Ми будемо ретельно аналізувати всі факти порушення прав громадян правоохоронцями з моменту приходу до влади кримінальної олігархії “, – заявив народний депутат.

Забзалюк підкреслив, що факти, які будуть встановлені створеної ТСК з розслідування протиправних дій співробітників МВС 24 серпня будуть долучені до вже зібраних матеріалів, на підставі яких буде працювати Національна комісія з розслідування злочинів режиму проти демократичних засад і національної безпеки держави.

Депутат додав, що комісією буде сформовано список осіб, відповідальних за протиправні дії, як з представників органів виконавчої влади, так і законодавчого органу.

“Ці списки ми будемо дуже ретельно готувати, з відповідним доказовим фактажем, документально обгрунтовані і будемо звертатися до міжнародних організацій, країнам ЄС з проханням обмежити в’їзд цим особам на територію їх держав”, – підкреслив Забзалюк.

“Підстав для діяльності такої комісії дуже багато: в економічній, бюджетній сфері, знищення соціальних прав громадян і, зрештою, розбазарювання владою, на чолі з Януковичем, національних ресурсів. Не кажучи вже про повне зруйнування судової, законодавчої гілок влади, антиконституційної діяльності , політичні репресії і переслідування неугодних, використанні правоохоронних органів як репресивного апарату”, – заявив народний депутат.

“Переконаний, що на даному етапі аналіз і систематизація численних фактів злочинних дій режиму дасть всі підстави для надання такої Комісії державного статусу, після неодмінної перемоги демократичних сил країни. А це, в свою чергу, буде застережливим фактом для бажаючих в майбутньому зраджувати національні інтереси заради особистої вигоди”, – резюмував Забзалюк.

За матеріалами ЛIГАБiзнесIнформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.