Новини світу. 4 жовтня. Капуста броколі, збагачена речовинами, визнаними ефективними у боротьбі із серцево-судинними і раковими захворюваннями, надійшла в продаж у Великобританії цього тижня.

броколі Бенефорте
Броколі "Бенефорте"

Учені з британського Центру Джона Іннеса та Інституту продовольчих досліджень в Норвічі шляхом схрещування вивели “суперброколі“, що містить в 2-3 рази більше глюкофараніна – речовини, здатного при взаємодії з кишковою флорою трансформуватися в сульфорафан.

Ефективність сульфорафана при лікуванні хронічних запалень і деяких видів раку підтверджена низкою досліджень.Творці охрестили своє дітище “Бенефорте” і стверджують, що воно підвищує рівень засвоюваного в організмі сульфорафана в 2-4 рази в порівнянні зі звичайною броколі.

“Наша робота забезпечила нові дані про роль броколі і подібних харчових продуктів і продемонструвала, яким чином ці дані можуть привести до появи більш поживних видів звичних для нас овочів”, – вважає професор Річард Мітен з Інституту продовольчих досліджень.

Регулярне вживання в їжу різних видів капусти – звичайної, кольорової, брюссельської і тієї ж брокколі, як свідчать дослідження вчених, може запобігти деяким видам раку.

Зокрема, страви з броколі, що подаються на стіл три рази в тиждень, знижують ризик розвитку раку кишечника, шлунка, передміхурової залози і легень. Крім того, цей овоч корисний і при серцево-судинних захворюваннях.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.