Новини здоров’я. 5 жовтня. Жителя Великобританії запідозрили у зараженні кількох сотень жінок ВІЛ-інфекцією, повідомляє The Telegraph.

Чоловік знав про своє зараження

Британська поліція звернулася до потенційних жертв зловмисника з проханням вийти на зв’язок для того, щоб пред’явити підозрюваному нові звинувачення.

У вівторок, 4 жовтня, 38-річний Саймон Макклюр з Мідлсбро був засуджений за нанесення тяжкої шкоди здоров’ю жінки, яку він заразив ВІЛ-інфекцією. Суд засудив британця до двох років і восьми місяців позбавлення волі.

За даними правоохоронних органів, жінка, у якої був незахищений статевий контакт з Макклюром, дізналася про зараження ВІЛ, здавши відповідні аналізи під час вагітності. Її дитина з’явилася на світ раніше зазначеного терміну, проте ВІЛ-інфекція не передалася від матері дитині.

При цьому засуджений британець знав як про своє зараження, так і про шляхи передачі ВІЛ-інфекції. Хвороба у нього була виявлена ​​в 2006 році після повернення з поїздки в Таїланд. Крім того, чоловік їздив до Швейцарії, де, за припущенням поліції, користувався послугами повій.

Після того, як Макклюра засудили до тюремного ув’язнення, поліцейські звернулися до всіх жінок, що займалися з ним незахищеним сексом, з проханням вийти на зв’язок і дати відповідні свідчення.

За матеріалами MEDНовости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.