Новини світу. 11 жовтня. Чотири найбільші інтернет-провайдера Великобританії – Virgin, Sky, Talk Talk і BT – можуть зобов’язати своїх клієнтів запитувати доступ до сайтів з порнографічними матеріалами.

В Британії обмежать доступ до порнографії

З такою пропозицією сьогодні виступить британський прем’єр-міністр Девід Кемерон на зустрічі з громадською організацією Mothers’ Union (“Спілка матерів”).

Сайти з “відвертим” змістом будуть недоступні для всіх типів пристроїв, включаючи смартфони, ноутбуки і ПК. Щоб відкрити доступ “дорослого” контенту або знову його заблокувати, британцям доведеться кожного разу звертатися до провайдера.

Як очікується, з метою убезпечення дітей від порнографії Кемерон також оголосить про запуск ресурсу parentport.org.uk. Передбачається, що через нього батьки зможуть поскаржитися на будь-яку телепередачу, рекламу, гру, продукт або послугу, яку вони вважатимуть невідповідною для дітей.

Про плани заблокувати доступ до порнографії для всіх жителів Великобританії стало відомо наприкінці минулого року. Як заявив тоді міністр культури Ед Вейз, система блокування доступу до всіх порносайтів за замовчуванням краще підходить для захисту дітей, ніж система батьківського контролю, яка далеко не завжди ефективна.

За матеріалами Вести.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.