Новини авто. 31 жовтня. Компанія Bentley отримає урядову субсидію в розмірі трьох мільйонів фунтів стерлінгів (близько 3,4 мільйона євро) на розробку нових моторів.

Bentley отримала гроші від британського уряду

Гроші виробнику надасть британський Фонд регіонального розвитку.

За словами представників Bentley, отримані кошти будуть направлені на розробку силових установок, які дозволять компанії завоювати нові для себе ринки. Крім того, ці гроші допоможуть гарантувати збереження більше 200 робочих місць на підприємстві в Крю, а також найняти додаткових співробітників.

Як раніше заявляли в «Бентлі», на даний момент британський виробник має намір зміцнити свою присутність на таких ринках як Китай, де спостерігається підвищений попит на продукцію компанії. Керівництво бренду розраховує розробити нові силові установки, які допомогли б задовольнити всі вимоги клієнтів у подібних країнах.

Зараз у Bentley вже завершили спільну з Audi розробку восьмициліндрового твін-турбо двигуна, який у найближчому майбутньому з’явиться на автомобілях обох марок. Моделі Bentley з таким мотором будуть представлені в січні цього року на моторшоу в Детройті.

У поточному році компанія «Бентлі» вже отримала від Фонду регіонального розвитку один грант в розмірі 1,68 мільйона фунтів стерлінгів (1,9 мільйона євро). Ці кошти планувалося витратити на створення додаткових робочих місць на складальних підприємствах і навчання нових співробітників.

За матеріалами motor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.