Новини шоу-бізу. 10 жовтня. Вся ця історія почалася ще три роки тому, коли у Софії Ротару з’явилася віддана фанатка.

Софія Ротару потерпає від божевільної фанатки

Софії Михайлівні здалося, що фанатка вже дуже нав’язлива і попросила не пускати її до себе. Ось тут-то знехтувана жінка і стала посилати Ротару повідомлення з погрозами. Причому вони адресувалися не лише самій співачці, а й її родині, повідомляє Сегодня.

Фанатку вдалося зловити тільки після того, як та увірвалася в гримерку Софії Михайлівни і почала погрожувати, що обіллє її сірчаною кислотою.

Проте, влада відправила неврівноважену жінку в СІЗО на три місяці, дала умовний термін, а потім випустила. Фанатку посадили на три роки тільки тоді, коли владі вдалося її зловити на телефонному тероризмі. Злочинниця заявляла, що бомба закладена саме там, де перебувала Ротару.

Начебто все закінчилося, але минулого року співачка знову почала отримувати повідомлення з погрозами. А зараз закінчився термін тюремного ув’язнення божевільної фанатки. Оточення Софії Михайлівни підозрює, що між цими подіями є прямий зв’язок.

Між тим директор співачки Ігор Курилов заявив журналістам: “Ми в напрузі. Правда, нових sms від неї поки не було”.

Нагадаємо, у Софії Ротару є офіційний фан-клуб, який називається “Фортуна”. Це найстаріше співтовариство шанувальників співачки, засноване ще в 1988 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.