Новини економіки. 4 жовтня. Більше половини (53%) платників податків не бачать жодних підстав для припинення свого бізнесу.

Обіцяють, що роботу зі спрощення формальних процедур буде прискорено

Про це сказав заступник Голови ДПС України Олександр Клименко, коментуючи результати опитування платників, проведеного на офіційних веб-сайтах Державної податкової служби та її регіональних підрозділів, повідомили у прес-службі відомства.

Проте інші учасники опитування виділили кілька причин, що заважають їм займатися підприємницькою діяльністю.

Зокрема, 20% респондентів зауважили, що складність звітності, порядку заповнення декларацій та ведення обліку є серйозною перешкодою для бізнесу. Менш популярними виявилися скарги на високі ставки податків та надто прискіпливі перевірки податківців – 9,5% та 7,1% відповідно.

У податковому відомстві завірили, що зауваження платників будуть враховані, і роботу зі спрощення формальних процедур буде прискорено.

“Власне, для нас не було сюрпризом, що бізнесменам заважає складна і надто бюрократизована звітність. Від початку реорганізації ДПС спрощення формальностей, підвищення швидкості та якості обслуговування платників були і залишаються пріоритетами у реформуванні податкової сфери. Зараз кілька відомчих робочих груп працюють над вирішенням цієї проблеми”, – повідомив Клименко.

Опитування проводилося з 14 вересня по 3 жовтня 2011 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.