Новини світу. 17 жовтня. Генеральна прокуратура Білорусі 17 жовтня спростувала чутки про порушення кримінальної справи щодо лідера групи “Ляпіс Трубецкой” Сергія Міхалка.

Прокуратура Мінська "копає справу" на Міхалка

Співробітник відомства Павло Родіонов при цьому заявив, що за відсутності справи “ніяких слідчих дій, звичайно, не проводилося”.

У той же час він зазначив, що прокуратура Центрального району Мінська “перевіряє інформацію, що міститься в інтерв’ю музиканта”.

Чи закінчилася перевірка, Родіонов не сказав, проте заявив, що “так звані сміливі й невинні висловлювання соліста “Ляпіса Трубецького”, очевидно, знаходяться за рамками не тільки норм етики і моралі, а й права”.

Прокурор також додав, що “в будь-якому цивілізованому суспільстві обрана музикантом форма вираження є неприпустимою і ставить її автора в розряд банальних хуліганів”.

Родіонов від імені прокуратури пообіцяв дати правову оцінку заявам Міхалка і “без жодних посередників” довести її до відома громадськості.

Як повідомлялося раніше, сам Міхалок, що знаходиться на гастролях у Росії, розповів, що йому додому прийшла повістка до прокуратури. Білоруські ЗМІ при цьому припустили, що це може вказувати на порушення проти нього кримінальної справи за статтею про образу президента.

У своєму недавньому інтерв’ю музикант розкритикував Олександра Лукашенка (відео тут) і назвав главу республіки “брехуном, злодієм і невігласом, який ненавидить свій народ і заслуговує у кращому випадку справедливого суду”.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.