Новини світу. 3 жовтня. В неділю вранці міліція і КДБ припинили пробіжку людей у ​​парку імені Горького в Мінську.

В Мінську не дозволяють бігати в парках

Люди, які об’єдналися в групу “Тверезість – це легко” і щонеділі проводять пробіжки. Всі охочі можуть прийти на пробіжку о 9:00 до центрального входу в парк ім. Горького. Люди домовляються через соцмережі. Мабуть, цей факт і налякав спецслужби.

2 жовтня близько 9:00, коли учасники зібралися робити ранкову зарядку, утворився конфлікт між мешканцями і співробітниками міліції. До учасників пробіжки підійшли співробітники міліції, один з них був у формі, інший в цивільному. Пізніше підійшли ще двоє співробітників у формі. Вони сказали, що бігати не можна, інакше всі учасники будуть затримані за участь у несанкціонованому заході, пише Хартия ’97.

Один з бігунів попросив пояснити, що таке санкціонований, а що таке несанкціонований захід, але співробітники нічого не відповіли. І тільки повторили: “Якщо ви почнете будь-які дії, будете затримані!”. Люди відійшли подалі в парк і, незважаючи на попередження, провели пробіжку по іншому маршруту.

Організатори пробіжки два тижні тому подавали заяву в Мінміськвиконком на отримання реєстрації пробіжок “За здоровий спосіб життя”, але отримали відмову.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.