Новини України. 14 жовтня. Вирок Тимошенко штовхає бабу Катю на привселюдне самоспалення в центрі Києва.

Баба Катя з Турчиновим

Бензин вже куплений, повідомляє Сегодня.

«Я вже купила два літри бензину, для того щоб облити себе і підпалити в Києві! Тимошенко винесли несправедливий вирок, і я хочу зупинити це свавілля, у тому числі міліцейське. Все це було принизливим. На апеляційний суд немає ніякої надії. Тепер чекаю своєї пенсії, щоб були гроші на квиток до Києва і щоб щось залишити дітям», – розповіла 59-річна мешканка Кривого Рогу Катерина Уманець, яка два місяці жила в наметовому містечку під Печерським судом столиці.

Про себе Уманець розповіла, що 38 років відпрацювала на «Криворіжсталі», працюючи там машиністом насосної станції, а в 2001 році пішла на пенсію, зараз виховує маленького онука.

Свої наміри вона тримає в секреті від рідних та знайомих. Каже, що, швидше за все, здійснить акт самоспалення біля будівлі МВС. Цікаво, що ще в серпні пенсіонерка говорила, що якщо Юлю посадять, вона покінчить з собою. І тепер збирається стримати обіцянку.

У «Батьківщині», дізнавшись про таку задумом баби Каті, відповіли, що постараються не допустити самоспалення. «Негайно дізнаємося її адресу і треба буде з нею поспілкуватися, – розповів глава тіньового уряду Сергій Соболєв. – Це свідчення того, що ситуація в країні доведена до крайності. Нам не вистачало ще тільки актів суїциду…».

У київській міліції нам сказали, що не допустять самогубства. «Правоохоронці постараються спрацювати на випередження і вилучать перед акцією у неї горючі матеріали», – сказав начальник прес-служби главку Володимир Поліщук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.