Новини України. 10 жовтня. Постанова Верховної Ради про відмову від переходу на зимовий і літній час може бути оскаржена в суді, оскільки зачіпає інтереси мільйонів українців.

Віктор Балога
Балога вважає, що парламент прийняв помилкове рішення

Про це сьогодні в Києві заявив міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога.

Як передає ЛІГАБізнесІнформ, міністр вважає, що парламент прийняв явно помилкове рішення.

“Рада пішла не просто проти здорового глузду – парламентарії, по суті, скасували закони природи і знехтували наукою.

Це зовсім не той випадок, коли можна голосувати, не приходячи до тями. Легким жестом руки депутати відмовили своїм співгромадянам у праві жити за природним розкладом, а не за штучними правилами “, – вважає Балога. На його думку, парламент повинен виправити допущену помилку.

“Не варто сподіватися, що скасування зимового часу пройде нишком, адже вона прямо стосується більшої частини країни. Мільйони людей вже обурені, і не варто на рівному місці робити з них супротивників влади. У разі якщо Верховна Рада буде робити вигляд, що проблеми не існує , є законні способи стимулювати активність депутатів “, – констатував міністр.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада України прийняла рішення відмовитися від практики переходу на зимовий і літній час. За постанову про зміну порядку літочислення на території України у вівторок проголосували 266 народних депутатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.