Новини технологій. 30 жовтня. Асортимент продуктів, що випускаються каліфорнійською компанією AZiO Corporation, найближчим часом має поповнитися досить цікавою комп’ютерною клавіатурою Levetron Mech4, орієнтованої на шанувальників відеоігор.

AZiO Levetron Mech4

Новинка від американського виробника оснащена надійними механічними перемикачами Cherry Black MX з робочим ресурсом в 50 мільйонів натиснень, які прекрасно зарекомендували себе в багатьох периферійних пристроях, а за підключення до системи відповідає 1,8-метровий шнур, увінчаний позолоченим USB коннектором.

Крім того, варто відзначити “водостійкий” дизайн AZiO Levetron Mech4, що включає в себе спеціальні ущільнювачі і жолобки, а габарити нової геймерської клавіатури складають приблизно 197 х 470 х 40,6 мм.

Наявна трирівнева система регулювання по висоті, програмовані клавіші і регулятор гучності плюс пара додаткових USB портів, а в число згаданих модулів входить блок Macro D-Pad з шістьма додатковими клавішами, і цифрова клавіатура, яка може підключатися як з правого, так і з лівого боку, а також використовуватися в якості окремої периферії. Що стосується рекомендованої вартості новинки, вона становить $ 109,99.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.