Новини політики. 25 жовтня. Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що влада як така його не приваблює.

Азаров: влада повинна використовуватися як інструмент для роботи на благо країни

Як повідомляє преса, таку заяву зробив глава уряду 25 жовтня під час лекції про соціально-економічний розвиток країни студентам Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. Прем’єр також зазначив, що влада повинна використовуватися як інструмент для роботи на благо країни.

Микола Азаров підкреслив, що для уряду дуже важливо донести до розуміння молоді необхідність проведення непопулярних і болісних реформ. За його словами, ці реформи необхідні зараз для того, щоб країна подолала серйозний економічний спад.

Прем’єр-міністр України так само відзначив, що йому не подобається пенсійна реформа, яка змушує українських жінок йти на пенсію в 60 років. Однак, як зазначив Микола Азаров, спад народжуваності в Україні змушує уряд збільшувати співвідношення між працюючим населенням та кількістю пенсіонерів.

Прем’єр-міністр України також повідомив, що прийнято рішення про одноразову виплату батькам більше 120 тисяч гривень при народженні третьої дитини в сім’ї. Він також зазначив, що найближчим часом в Україні буде вирішуватися проблема черг у дитячі садки.

За матеріалами УРА-Информ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.