Новини України. 26 жовтня. Прем’єр-міністр України Микола Азаров порадив студентам Дніпропетровського національного університету ходити на навчання пішки, якщо на проїзд не вистачає стипендії.

Азаров порадив студентам ходити на навчання пішки

Починаючи свій виступ, Азаров звернувся до аудиторії: «А як ви вчитеся? Трієчники, що відстають – є?» В аудиторії відповіли, що всі присутні вчаться добре. «Чудово. Так як я вважаю, що якщо не вчитися, то час навчання буде безцільно втрачено».

Далі Азаров поцікавився, яка стипендія в учнів ДНУ. Присутні в аудиторії відповіли, що більше 700 гривень. Азаров висловив задоволення таким розміром стипендії: «Вважаю, що стипендії, що становить чверть від середньої зарплати по Україні, повинно вистачати на харчування і мінімальний одяг». Із залу помітили, що на проїзд на навчання щодня йде 12 гривень. «А пішки? – Парирував прем’єр-міністр. – Студентські роки – це час випробувань».

«Пенсія в 900 гривень – це мало для людини, яка все життя працювала, і вже здоров’я у неї погане. Тому якщо на шальках терезів – підвищення стипендії чи пенсії – що я повинен вибирати?»- Поставив питання прем’єр-міністр.

Нагадаємо, в 2012 році Міністерство фінансів має намір для студентів підвищити стипендії.

За матеріалами ZN.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.