Новини України. 12 жовтня. Прем’єр-міністр України Микола Азаров оптимістично оцінює співпрацю України з Міжнародним валютним фондом.

В України з МВФ все добре

Про це він сказав сьогодні, розпочинаючи засідання Кабінету Міністрів України, передає прес-служба КМУ.

За словами Миколи Азарова, уряд продовжує програму співробітництва з МВФ. Він зазначив, з 24 жовтня в Україну прибуває місія Фонду – для оцінки виконання показників програми “стенд-бай”.

“У нас позитивні результати і зрозумілі бюджетні плани. Тому я з оптимізмом дивлюсь на співпрацю з МВФ. А співробітництво з Фондом для нас важливе в умовах нестабільності світових фінансових ринків”, – заявив Азаров.

Відзначимо, місія МВФ вимагає від України підвищення цін на газ для населення, якщо держава планує продовжувати співпрацю з Фондом. Українська сторона намагається переконати МВФ в тому, що тарифи для населення підвищувати не потрібно. Проте, за інформацією експертів, уникнути цього не вдасться.

Програма stand-by передбачала виділення Україні щокварталу ще восьми траншів, починаючи з середини березня 2011 року, у разі успішного продовження співпраці. Їх обсяг складає по SDR $1 млрд кожен, за винятком останнього в розмірі SDR $0,75 млрд.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.