Новини технологій. 12 жовтня. Фото. Після 128 днів і семи бета-релізів компанія Apple випустила фінальну версію операційної системи iOS 5 для iPhone і iPad.

Apple презентувала остаточну версію iOS 5

ОС має 200 нових функцій, включаючи iCloud.

Всі користувачі iCloud безкоштовно отримають 5 гігабайт для зберігання даних. За обсяг понад виділеної квоти стягується плата, наприклад, додаткові 10 гігабайт коштують 20 доларів на рік. Система створює резервні копії вмісту, фотографії і т.д. в хмарі для безпечного зберігання, забезпечує швидкий доступ до перезавантаження всіх додатків, які ви коли-небудь купили тощо.

Функція iMessage дозволяє переписуватися між iOS та iOS, не використовуючи SMS, пише TechCrunch. Появився Notification Center, в якому можна працювати зі всіма типами повідомлень, які надходили на пристрій: поштовими, текстовими, запитами від друзів у соціальних мережах, погодними зведеннями, та іншими. Нові повідомлення з’являються у верхній частині екрана, а розкрити і переглянути всі повідомлення можна, потягнувши пальцем іконку.

Також нова ОС зв’язує усі ваші підписки на електронні журнали та газети в одну папку.

Крім того оновлена платформа Apple полегшує роботу з редагування фото та інтегрована з Twitter.

Безкоштовно завантажити і встановити iOS 5 можуть власники смартфонів iPhone 4 і 3GS, планшетних комп’ютерів iPad першого і другого покоління, а також мультимедійних плеєрів iPod touch третього і четвертого покоління. На новому iPhone 4S, продажі якого починаються в США і низці інших країн у п’ятницю, система буде встановлена ​​спочатку.

Першим пристроєм на базі iOS став смартфон iPhone, що з’явилася в 2007 році. З тих пір Apple продала більше 250 мільйонів iOS-пристроїв.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.