Новини технологій. 25 жовтня. Компанія Apple, як і очікувалося, випустила оновлені моделі портативних комп’ютерів MacBook Pro.

MacBook Pro
Apple покращила характеристики MacBook Pro

13,3-дюймова модифікація, як і раніше, пропонується в двох версіях: молодша наділена процесором Intel Core i5 з частотою 2,4 ГГц і жорстким диском місткістю 500 Гб;

старша – 2,8-гігагерцевим чіпом Core i7 і вінчестером на 750 Гб . Раніше такі комп’ютери комплектувалися процесорами з частотою не більше 2,7 ГГц і накопичувачем, що вміщує максимум 500 Гб даних. Дискретної відеокарти як і раніше немає.

MacBook Pro з діагоналлю екрана 15 дюймів також доступний у двох модифікаціях. Одна з них має в своєму розпорядженні чіпом Core i7 з частотою 2,2 ГГц і дискретною відеокартою AMD Radeon HD 6750M з 512 Мб пам’яті, інша – процесором Core i7 з частотою 2,4 ГГц і прискорювачем AMD Radeon HD 6770M з 1 Гб пам’яті. Місткість жорсткого диска – 500 і 750 Гб відповідно.

Нарешті, старша модель MacBook Pro з 17-дюймовим дисплеєм «озброєна» процесором Core i7 з частотою 2,4 ГГц, вінчестером на 750 Гб і відеоадаптером AMD Radeon HD 6770M (1 Гб).

Всі ноутбуки мають на борту 4 Гб оперативної пам’яті (розширюється до 8 Гб), оптичний привід SuperDrive, веб-камеру FaceTime HD, мережеві адаптери Gigabit Ethernet, Wi-Fi і Bluetooth 2.1 + EDR. Підтримується технологія Thunderbolt, яка передбачає можливість підключення безлічі периферійних пристроїв до комп’ютера за допомогою однієї високошвидкісної лінії (до 10 Гбіт / с).

За матеріалами Компьюлента

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.